galeriapauza.pl - jeden z najlepszych blogów branżowych w kraju!

Wózki widłowe wysokiego składowania - które się sprawdzają?

Natan Brzeziński 2022-02-05 0 komentarzy
Wózki widłowe wysokiego składowania - które się sprawdzają?

Efektywnie zamodelowane procesy zarządzania magazynem i logistyką generują oszczędności oraz przewagę konkurencyjną opartą na terminowości dostaw. Nieodzownym elementem dobrze sformułowanej polityki magazynowej jest wyposażenie w sprawny sprzęt. Optymalizujące obrót materiałami w magazynie i obszarze produkcyjnym wózki widłowe wysokiego składowania powinny mieć pierwszorzędną jakość użytkową. Poszukiwane przez klientów parametry funkcjonalne to przede wszystkim: bezawaryjność, łatwość sterowania, precyzja oraz ergonomia.

Nowoczesny sklep internetowy z adresem nfk.com.pl zapewnia szeroki asortymentem, usługi serwisowe oraz bezpieczeństwo i dużą wygodę zakupów. Podmiot postawił na znanych producentów gwarantujących wysoką klasę produktów. Oferta zawiera markowe, precyzyjnie wykonane, dopracowane funkcjonalnie wózki widłowe do przewozu materiałów o znacznej masie. Spełniają one wytyczne UE w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Odznaczają się trwałością i niezawodnością techniczną.

Do ich produkcji wykorzystywane są:

  • zaawansowany proces wytwórczy,
  • innowacyjne technologie produkcyjne,
  • wyselekcjonowane materiały odznaczające się odpornością.

Firma sprzedaje egzemplarze nowe i używane, handluje częściami zamiennymi oraz oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wózków i oraz regałów magazynowych zapewniany przez fachowe ekipy. Atrakcyjna polityka cenowa, ekspresowe terminy wysyłek i profesjonalna obsługa sprawiają, że firma cieszy się rewelacyjnymi opiniami. Firma świadczy również usługi leasingowe. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!