galeriapauza.pl - jeden z najlepszych blogów branżowych w kraju!

Profesjonalna hodowla kotów brytyjskich – co ją wyróżnia?

Cezary Kowalczyk 2022-11-01 0 komentarzy
Profesjonalna hodowla kotów brytyjskich – co ją wyróżnia?

Wspomniana rasa charakteryzuje się uroczym wyglądem – odpowiadają za niego pełne policzki, duża głowa na grubej, krótkiej szyi i niezwykle puszysta, krótka sierść. Warto też poznać cechy usposobienia, które czynią te zwierzęta idealnymi w roli domowych pupili:

  • są niezwykle cierpliwe i łagodne – dzięki temu z chęcią wybierają je rodzice małych dzieci oraz osoby posiadające też inne zwierzaki w swoim domu;
  • rzadko miauczą i mało hałasują – sprawdzą się zatem do mieszkań w blokach;
  • preferują naziemny tryb życia – unikają wspinania i skakania na wysokościach, dlatego można być spokojnym o wyposażenie domu czy kwiaty w doniczkach – nie zostaną one przypadkiem uszkodzone;
  • lubią być blisko człowieka, jednak ich niewątpliwą zaletą jest brak nachalności – nie trzeba obawiać się, że będą natarczywie domagać się głaskania, wystarczy im samo przebywanie obok właściciela.

Chcąc zostać posiadaczem takiego czworonożnego przyjaciela, warto zajrzeć na stronę: kocicalus.pl. Tam swoją ofertę prezentuje zaufana hodowla kotów brytyjskich, w której kociaki rozwijają się otoczone opieką. Wszystkie mają potwierdzone rodowody, są odrobaczone i zaszczepione, a więc trafiają do rąk właścicieli w pełni zdrowe i gotowe na zamieszkanie w nowym domu. Można też liczyć na kompleksowe wsparcie merytoryczne dotyczące pielęgnacji i karmienia oraz wychowania kociąt, jak również wyprawkę na start. 

Godne zaufanie miejsce, z którego pochodzą domowe zwierzaki, to istotna kwestia. Od niego bowiem zależy kondycja zdrowotna oraz nastawienie do ludzi. Warto podkreślić, że wspomniana hodowla zrzesza miłośników kotów brytyjskich i umożliwia im wzajemne wspieranie się w codziennej opiece, wymienianie wskazówkami oraz wspólne rozwiązywanie ewentualnych problemów.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!