galeriapauza.pl - jeden z najlepszych blogów branżowych w kraju!

okładziny drewniane na ścianę i podłogi chapel

Fryderyk Grabowski 2021-07-03 0 komentarzy
okładziny drewniane na ścianę i podłogi chapel

Drewno jako produkt naturalny jest cenione przez większość osób. Jest piękne, zachwyca urodą słojów, pozytywnie wpływa na zdrowie człowieka i jest uniwersalnym materiałem. Dlatego coraz częściej wykorzystywane jest przez projektantów wnętrz w aranżacjach pomieszczeń, już nie tylko jako surowiec na podłogi, ale także w postaci paneli ściennych. Dlatego przedsiębiorstwo ze strony podlogi-premium.pl ma w swojej ofercie przepiękne okładziny drewniane na ścianę, które zachwycają urodą. Jest to nowy trend w aranżacji wnętrz, który umiejętnie wykorzystany zagwarantuje elegancki wystrój, a także ciepło i poczucie bezpieczeństwa.

Okładziny te, wykonane z desek podłogowych, mogą być wspaniałą dekoracją ściany w zasadzie w każdym pomieszczeniu w domach prywatnych i w obiektach użyteczności publicznej czy firmach. Badania wykazały, że drewno ma zdolności filtracyjne i wychwytuje zanieczyszczenia z powietrza, zatem ma również działanie prozdrowotne i pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka.

Wspomniane wyżej przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma producentami między innymi także z holenderską firmą Chapel Parket dostarczającą swoje produkty na indywidualne zamówienie. Podłogi Chapel są niepowtarzalne, wykonane z europejskiego drewna, w tym dębowego, które w zależności od preferencji klienta może być materiałem bezsękowym lub z widocznymi sękami wypełnionymi naturalną szpachlą. Podłogi te produkowane są według oryginalnej receptury. W procesie produkcji nie używa się papieru ściernego lecz zwykłego hebla, dzięki czemu deski uzyskują trójwymiarowy efekt. Są one dostępne w wersji litej oraz warstwowej, doskonale sprawdzającej się na ogrzewaniu podłogowym.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!