galeriapauza.pl - jeden z najlepszych blogów branżowych w kraju!

Likwidacja i redukcja zmarszczek

Martyna Wróbel 2021-02-19 0 komentarzy
Likwidacja i redukcja zmarszczek

Wiele pań niegodzących się ze zmianą wyglądu z wiekiem może skorzystać z usług salonu kosmetycznego ze strony masi.com.pl. Przyjmuje on klientki na Starym Mieście w Szczecinie. Konsultacje i zabiegi prowadzą lekarz medycyny estetycznej i kosmetolog, którzy zawsze najpierw umawiają się na spotkanie z pacjentką, aby wspólnie zdecydować, jakiego rodzaju zabiegu potrzebuje i w jakim zakresie.

Salon prowadzą osoby z pełnymi kompetencjami, które świadczą swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest likwidacja zmarszczekza pomocą botoksu lub preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Pierwszy działa porażająco na tkanki, drugi doskonale wypełnia zmarszczki. Botoks stosuje się z satysfakcją od wielu lat i decydują się na niego pacjenci, którzy chcą nieco spowolnić zwiotczenie skóry i wyglądać młodo. Warto też pamiętać, że zmarszczki mimiczne pojawiają się nawet w dość młodym wieku i niekoniecznie są związane ze starzeniem się skóry.

Zabieg wykonany botoksem jest krótki i niemal bezbolesny, a ukłucia igłą są niewidoczne. Warto również wiedzieć, że jest on bezpieczny, szczególnie jeśli wprowadzany jest pod skórę przez osobę z kwalifikacjami, doskonale znającą budowę skóry. To pacjent decyduje o zakresie zastosowania tego środka. Wiele osób decyduje się na alternatywną metodę, czyli wstrzykiwanie kwasu hialuronowego. Obie metody są skuteczne, jednak kwas hialuronowy pozwala także na walkę z innymi problemami pojawiającymi się wraz z mijającym czasem. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, wystarczy odwiedzić podaną wyżej stronę lub umówić się na konsultacje.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!