galeriapauza.pl - jeden z najlepszych blogów branżowych w kraju!

Chirurg naczyniowy - sprawdzony gabinet w Warszawie

Iga Szymańska 2021-05-19 0 komentarzy
Chirurg naczyniowy - sprawdzony gabinet w Warszawie

Nieodpowiednia diagnoza lub też brak podjętego leczenia w przypadku chorób żył czy tętnic może doprowadzić do poważnych powikłań zdrowotnych, a nawet śmierci. Kluczowe jest tutaj oddanie się w ręce specjalistów dysponujących nowoczesnym sprzętem medycznym. Pacjenci coraz częściej decydują się w takich przypadkach na wybór prywatnych gabinetów, gdzie mogą liczyć na szybki termin konsultacji czy też niezbędnych badań USG.

Doświadczony chirurg naczyniowy z Warszawy 

W centrum medycznym Macromedica przyjmują doświadczeni lekarze - chirurdzy, którzy na miejscu wykonują specjalistyczne badania USG Dopplera. Diagnostyka z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu pozwala szybko wykluczyć lub też potwierdzić choroby, z którymi zmagają się pacjenci. Mowa tutaj głównie o takich przypadkach jak:

  • zmiany miażdżycowe,
  • choroba niedokrwienna,
  • tętniaki.

Uzyskane wyniki są oczywiście od razu konsultowane z chirurgiem naczyniowym, który zaproponuje kolejne etapy leczenia. Na firmowej stronie można znaleźć informacje na temat wszystkich lekarzy przyjmujących w warszawskim centrum medycznym oraz cen obowiązujących za przeprowadzane badania USG i konsultacje.

Centrum działa kompleksowo, zapewniając wsparcie medyczne z zakresu m.in. chirurgii, ginekologii, dermatologii, ortopedii, okulistyki dziecięcej, reumatologii, laryngologii czy dietetyki. W celu umówienia się na wizytę lub wybrane badanie USG można skorzystać ze specjalnego formularza online lub skontaktować się telefonicznie z pracownikami warszawskiego centrum.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!