galeriapauza.pl - jeden z najlepszych blogów branżowych w kraju!

boksy magazynowe i sprężarki śrubowe w dobrej cenie

Cezary Kowalczyk 2021-07-06 0 komentarzy
boksy magazynowe i sprężarki śrubowe w dobrej cenie

Wśród najpopularniejszych, uniwersalnych maszyn pneumatycznych, które można zastosować w branży farmaceutycznej, chemicznej czy spożywczej znajdują się kompresory. Wysokiej klasy urządzenia tego typu znajdują się w ofercie przedsiębiorstwa System-Tech.

Firma cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma rozbudowany asortyment, który zawiera kompresory śrubowe standardowe, o dużej oraz zmiennej wydajność czy ze wbudowanym osuszaczem ziębnicznym. Standardowy kompresor śrubowy ma moc od 3 kW do 450 kW. Warto również zaznaczyć, że w ofercie znajduje się także olejowa oraz bezolejowasprężarka śrubowa. Cena poszczególnych urządzeń zależy od różnych czynników, między innymi ilości dodatkowego wyposażenia czy mocy. Osoby zainteresowanie mogą w każdej chwili skontaktować się z przedstawicielem firmy i dowiedzieć więcej na ten temat.

Z pewnością ważną informacją dla większości klientów będzie fakt, że kompresory posiadają specjalne osłony akustyczne, które sprawiają, że hałas jest mniej dokuczliwy dla operatora. Poza tym w asortymencie można znaleźć także doskonałej jakości, solidnie wykonaneboksy magazynowe. Sprzedawane wygrodzenia prezentują się estetycznie, są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne. Firma dysponuje produktami w różnych rozmiarach, również wyjątkowo niestandardowych. Boksy nadają się nie tylko do zakładów czy hal magazynowych, ale i sprawdzą się na osiedlach mieszkaniowych, jako dodatkowe miejsca dla lokatorów na składowanie różnych przedmiotów, np. sprzętu zimowego, opon samochodowych, rowerów, narzędzi.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!