galeriapauza.pl - jeden z najlepszych blogów branżowych w kraju!

Ariston serwis

Nina Ostrowska 2021-08-22 0 komentarzy
Ariston serwis

Nowoczesne społeczeństwa funkcjonują w komforcie dzięki sprawnemu wykorzystywaniu źródeł energii.  Pozwalają nam one m.in. na ogrzanie domu i dostęp do ciepłej wody. Urządzeniem odpowiedzialnym za te udogodnienia jest piec gazowy. Cieszy się ono pozytywnymi opiniami dzięki wygodzie użytkowania i stosunkowo niskim kosztom eksploatacji. Jak każdy sprzęt tego typu wymaga przeglądów, a czasem serwisowania. Ważne jest, aby  te usługi wykonał podmiot zatrudniający wykwalifikowany personel z odpowiednią etyką pracy oraz specjalistyczne narzędzia.

Firmą oferującą pełen profesjonalizm jest TGK Serwis. Wykonuje ona autoryzowany serwis Ariston w dogodnym, uzgodnionym z klientem terminie, dbając o indywidualne oraz rzeczowe podejście. Zlecenia przyjmowane są przez e-mail i telefonicznie. Fachowiec identyfikuje problem, a następnie usuwa usterki, wymieniając uszkodzone elementy. Stosowane są sprawdzone, oryginalne części zamienne gwarantujące bezawaryjność i bezpieczeństwo. Kocioł jest również czyszczony, przez co pracuje wydajniej i efektywniej podgrzewa. Serwis obejmuje naprawę urządzeń objętych gwarancją oraz po jej upływie.

Firma zajmuje się również sprzedażą nowego sprzętu oraz montażem instalacji elektrycznych, obsługując klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Można tu zamówić produkty takich marek jak Ariston, Immergas, ACV i De Dietrich. Oferuje również usługę optymalizacji zużycia energii.

Polityka firmy skupia się na jakości usług oraz produktów, a także utrzymaniu atrakcyjnych cen.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!