galeriapauza.pl - jeden z najlepszych blogów branżowych w kraju!

Serwery VPS

Martyna Wróbel 2019-08-11 0 komentarzy
Serwery VPS

Technologia zastosowana w serwerach VPS daje dużą elastyczność, co jest szczególnie cenione w przypadku firm aktywnie rozwijających swoją działalność. Zawsze należy uwzględnić nie tylko stan obecny, ale także przyszłe potrzeby. Jeśli ruch na stronie internetowej zwiększy się, serwer będzie musiał dobrze poradzić sobie z nowymi parametrami i wydajnym przesyłem danych. Nowoczesne serwery vps dostępne są w różnych wariantach. Klienci wybierają między innymi:

  • przestrzeń dyskową (30, 50 lub 100 GB),
  • pamięć gwarantowaną (1, 2, 3, 4 lub 6 GB),
  • system, na którym będzie opierać się praca (pakiety oferowane są na Windows i Linux),
  • cenę usługi, która uzależniona jest od rodzaju i ilości wybranych rozwiązań,
  • dostępną liczbę  vCPU.

Firma Artnet.pl przygotowała także szereg usług dodatkowych. Klienci mogą zakupić więcej GB niż przewidują pakiety w bardzo korzystnej cenie. Podobnie jest z godzinami pracy administratora. Wśród oferowanych opcji przewidziano instalację paneli hostingowych Cpanel i Direct Admin. Uzyskiwane konto root pozwala na przeprowadzanie dowolnych konfiguracji.

Ta sama firma posiada zaawansowane centrum danych. Serwerownia jest chroniona przed dostępem osób fizycznymi i wszelkimi zagrożeniami związanymi z bezpieczeństwem. W budynku znajdują się czujniki szybko wykrywające dym i automatycznie gaszące pożar. Uwzględniono też klimatyzację. Usługodawca działa w branży od 1996 roku i aktywnie śledzi rozwój technologii, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować najlepsze rozwiązania w przystępnych cenach.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!