galeriapauza.pl - jeden z najlepszych blogów branżowych w kraju!

Prywatne karetki pogotowia - czy warto?

Katarzyna Nowak 2019-05-02 0 komentarzy
Wpis

Z prywatnych karetek pogotowia warto korzystać z kilku powodów. Przede wszystkim osoby decydujące się na wezwanie prywatnej karetki nie muszą obawiać się o czas, w jakim dotrze ona do pacjenta ani o jakość świadczonych usług. Mogą mieć pewność, że gdy będą potrzebować pomocy dla siebie lub kogoś ze swoich najbliższych, otrzymają ją na najwyższym poziomie.

Personel medyczny obsługujący prywatną karetkę zajmuje się nie tylko ratowaniem życia, ale również oferuje opiekę nad chorymi, gdy wymagają wykwalifikowanej kadry w drodze na leczenie specjalistyczne. Wszyscy pacjenci są traktowani z należytym szacunkiem i mają zapewnione poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu.

Jedną z firm oferujących prywatne karetki pogotowia jest MEDYK24 z Warszawy. Kadrę tej firmy wyróżnia szeroka wiedza z zakresu ratownictwa medycznego, profesjonalizm, wysoka kultura osobista oraz empatia. Dla każdej z pracujących tam osób ratownictwo medyczne to przede wszystkim pasja.

Firma oferuje następujące usługi:

  • transport medyczny na terenie Warszawy, ale również Polski oraz Europy,
  • zabezpieczenie medyczne imprez przy pomocy ambulansu, patrolu pieszego lub patrolu rowerowego,
  • profesjonalne szkolenia z pierwszej pomocy.

Placówka dysponuje dobrze wyposażonymi, nowoczesnymi karetkami. Ceny oferowanych przez nią usług są ustalane indywidualnie z klientem. Koszt jest uzależniony przede wszystkim od składu zespołu medycznego, a także od czasu trwania zlecenia. W przypadku usługi zabezpieczenia imprez wpływ na wycenę ma również charakter wydarzenia.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!