galeriapauza.pl - jeden z najlepszych blogów branżowych w kraju!

Dzierżawa ekspresu do kawy - czy to się opłaca?

Agata Mróz 2019-01-15 0 komentarzy
Wpis

Kawa to napój, który każdego dnia pije bardzo wiele osób. Sprawia ona, że powracają chęci i siły do pracy lub nauki. Dodatkowo, wspaniale smakuje i uwalnia fantastyczny aromat w trakcie parzenia.

W sklepie internetowym swiat-kawy.com, klienci mogą, z powodzeniem, zaopatrzyć się w bardzo wiele różnych rodzajów ekskluzywnych kaw. Znajdą tam nawet takie, w których składzie pojawiają się najdroższe i najlepsze ziarna na świecie.

W pakiecie usług tego właśnie sklepu, oprócz sprzedaży kaw ziarnistych i mielonych, pojawia się także możliwość wypożyczenia ekspresów do kawy. Jest to wariant godny rozważenia. Występuje bowiem bardzo wiele czynników, które przemawiają za taką właśnie formą nabycia ekspresu.

Po pierwsze, dzierżawa jet o wiele tańsza, a niżeli kupno nowego, wysokiej jakości sprzętu. Pozwala ona na wzięcie nawet większej ilości maszyn, w przypadku dużych firm i przedsiębiorstw. 

Po drugie, sklep zapewnia, wszystkim swoim klientom i dzierżawcom, serwisowanie ekspresów w razie jakichkolwiek awarii lub usterek. Co więcej, firma proponuje także regularne dostarczanie ziaren kawy, pod wskazane adresy.

Na koniec, warto mieć na uwadze fakt, iż po skończonym okresie dzierżawy ekspresu, pojawia się możliwość wykupienia go na własność. W tym wypadku, cena, jaką należy zapłacić za zdobycie maszyny dla siebie, jest nieporównywalnie niższa od tej, jaką trzeba byłoby wyłożyć na nowy sprzęt. Warto zatem wziąć pod uwagę taki właśnie wariant. Szczególnie, jeśli koszt zakupu nowego ekspresu jest zbyt duży na daną kieszeń. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!