galeriapauza.pl - jeden z najlepszych blogów branżowych w kraju!

Dla kogo gabloty na klucze?

Natan Brzeziński 2019-03-05 0 komentarzy
Dla kogo gabloty na klucze?

Profesjonalnie wykonane gabloty na klucze łączą w sobie efektowny wygląd i funkcjonalność. Sprawia to, że można wykorzystywać je w miejscach reprezentacyjnych, na przykład:

  • przy recepcjach hoteli, pensjonatów i hosteli, gdzie recepcjonista potrzebuje wygodnego dostępu do kluczy, a klienci szczególną uwagę zwracają na estetykę i wykończenie wnętrz,
  • w punktach usługowych, gdzie wyrabia się klucze, gabloty wiszące można wykorzystać do zaprezentowania swojej oferty,
  • w biurach i korporacjach, w których stawia się na jakość i jak najlepsze efekty wizualne.

Gabloty do przechowywania kluczy są także nieodłączną częścią szkół. Wystarczy wyobrazić sobie, jak wiele sal może znajdować się w budynku. Uporządkowanie otwierających ich kluczy to spore wyzwanie, a dzięki odpowiednio dobranej witrynie można zrobić to w estetyczny i praktyczny sposób. Każdy klucz ma swoje miejsce i jest opisany, co skraca czas poświęcony na jego poszukiwania.

Producent Arte-bis specjalizuje się w produkcji gablot i zauważa, że możliwa jest ich personalizacja. Profile aluminiowe mogą zostać pomalowane na dowolnie wybrany kolor. Ponadto warto zamówić ich oświetlenie, które dodatkowo wzmacnia walory estetyczne oraz sprawia, że klucze łatwiej odnaleźć. Gabloty mogą mieć różne wymiary i da się je dopasować do każdego wnętrza. Niezwykle ważną kwestią jest też zapewnienie bezpieczeństwa ich zawartości. Producent zwraca uwagę na wykorzystanie wysokiej jakości szkła i solidnych, stabilnych materiałów. Drzwi gabloty zazwyczaj zamykane są na klucz.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!