galeriapauza.pl - jeden z najlepszych blogów branżowych w kraju!

Czy warto stosować botox na włosy?

Katarzyna Nowak 2019-04-10 0 komentarzy
Wpis

Botoks kojarzy się przede wszystkim z medycyną estetyczną, gdzie jest doskonałym sposobem na zmęczoną, obwisłą i mało elastyczną skórę (szczególnie na twarzy). Jednak należy pamiętać, że botox jest stosowany również na włosy i to bez wstrzykiwania go w jakiekolwiek miejsce na głowie. Preparat aplikuje się jako maskę odżywczą, przez co zabieg jest całkowicie bezbolesny. Botox na włosy potrafi czasami zdziałać cuda- odżywia je, skutecznie nawilża, działa jak serum rewitalizujące, odnawia cebulki.

We wpisie E-madame można odnaleźć również informacje o efekcie, który utrzymuje się na włosach. Botox na długo pobudza komórki włosów do lepszej pracy i szybszej odnowy. Po prawidłowo wykonanym zabiegu włosy są wyraźnie delikatniejsze w dotyku. Dzięki temu można cieszyć się nie tylko z widocznych efektów lśniących, ale również zdrowych włosów. Efekt po nałożeniu maski utrzymuje się bardzo długo, bo aż do 10 myć, co jest świetnym wynikiem w przypadku różnych zabiegów kosmetycznych wykonywanych w salonie fryzjerskim.

Dzięki szczegółowym informacjom na stronie portalu lifestylowego można zapoznać się z tą stosunkowo tanią (koszt waha się między 50 a 60 zł) propozycją odnowy włosa. W coraz większej ilości salonów można spotkać się z tego typu usługą, dlatego warto wypytać również swojego ulubionego fryzjera. Oprócz tego można zaaplikować sobie taką przyjemność w domowym zaciszu. Niezależnie co panie wybiorą, efekt będzie naprawdę oszałamiający, a przede wszystkim- długotrwały. Warto już dziś rozpytać w okolicznych salonach o maskę z botoxu.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!